تماشا کنید/چرا MBA Challenge دوره های MBA را دگرگون می کند؟

بیست و یکمین دوره آنلاین MBA در شرایطی آغاز می شود که چند تحول بزرگ علاوه بر تمام خدمات و برنامه های قبلی در آن رخ داده است.

– کارگاههای آنلاین مهارتی مدیریتی متناسب با نیاز روز کسب و کار کشور به هر ترم افزوده شده است.

– دروس مدرنی نظیر کارآفرینی اینترنتی وارد دوره شده است

اما مهمترین تحول دوره که باعث شده تقاضای زیادی را برای آن حتی در دانشجویان قدیمی ایجاد کند، افزوده شدن برنامه MBA Challenge به ساختار دوره آنلاین MBA در مرکز EBS سوئد و آکادمی مجازی ایرانیان است.

MBA Challenge یک برنامه جامع برای تبدیل دانش کاربردی دروس MBA به مهارتهای عملی و پیاده سازی در فضای واقعی کسب و کار است. این برنامه از ترم اول آغاز می شود و در پایان دوره به اوج می رسد.

در پایان MBA Challenge دانشجویان و دانش آموختگان، گام به گام تبدیل به مدیران توانمند در حوزه اجرا و مشاوره می شوند. در نتیجه با برنامه منحصر بفرد MBA Challenge مهارتها و دانش دوره را در سازمانتان پیاده می کنید. پس برای سازمانتان ارزش شگفت انگیزی پیدا می کنید. برنامه MBA Challenge برای پیاده سازی آموزه های دوره در سازمانِ خودتان با هدف عملیاتی کردن دانش مدیریت کسب و کار با همکاری شرکتها و سازمانهاست.

در MBA Challenge این برنامه ها اجرا می شود:

– برنامه جامع ICP در ترمهای اول و دوم و سوم با هدف یادگیری و پیاده سازی مهارتهای اصلی مدیریتی

– آغاز بخش اصلی برنامه در پایان ترم سوم به مدت ۶ ماه با هدف اجرای نظام مند بخش مشخصی از دانش کاربردی دوره در یک کسب و کار واقعی، زیر نظر هیات علمی آکادمی و ارائه گزارش منظم و
دریافت تایید از کسب و کار هدف برنامه

– بازدید میدانی مدیریتی از یک کسب و کار که برنامه مشابه را به انجام رسانده و گزارش رصد

– جمع بندی پایان نامه و ارائه آنلاین با حضور اساتید بین المللی

 

برای مشاهده اطلاعات بیشتر از دوره ۲۱ آنلاین MBA کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *