مدیر موفق ملی در عرصه جهان اسلام

چنانچه این متن را تا پایان مطالعه کنید، یک فرصت مناسب را شکار خواهید نمود.
اجلاس مدیریت و فرصتهای سرمایه گذاری، با حمایت وزارتخانه های کشور، نفت، صنعت، معدن و تجارت، راه و شهرسازی، آموزش و پرورش و مرکز پژوهشهای مجلس و سازمان محیط زیست، روز چهارشنبه ۷ مهر در مرکز اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران برگزار گردید. هدف این اجلاس بررسی راهکارهای عبور از رکود اقتصادی، جذب سرمایه های بین المللی و استراتژیهای مناسب برای رشد اقتصادی بود.

01

همچنین با انتخاب نمایندگان سازمانهای برگزار کننده، مدیران موفق ملی که در سطح کشورهای اسلامی موفقیتهایی را کسب نموده بودند انتخاب و معرفی شده و مورد تقدیر قرار گرفتند. مقامات ارشد دولتی و مدیران شرکتها، صنایع و سازمانهای بخش خصوصی، میهمانان این برنامه یک روزه بودند.
مقامات برجسته دولت و مجلس، مدیران منتخب بخش خصوصی، سخنرانان اصلی این اجلاس را تشکیل می دادند.
محمد آکوچکیان، مدیر آکادمی مجازی ایرانیان سخنران اول پانل تخصصی عصر بود که موضوع “خلق یک محصول عالی در کلاس جهانی” را در مدت ۲۰ دقیقه ارائه کرد.

01

در پایان برنامه، آکادمی مجازی ایرانیان در کنار تعدادی از برترین برندهای نفتی، صنعتی، بانکی و تولیدی کشور، از سوی هیات داوران اجلاس، موفق یه دریافت تندیس “مدیر موفق ملی در عرصه جهان اسلام ” گردید. این تندیس توسط نایب رئیس مجلس و مشاور ویژه رئیس جمهور و نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی به ایشان اعطا شد.
محمد آکوچکیان پیش از این، عناوین “کارآفرین برگزیده ملی” از وزارت کار ایران و “mYprize” از کشور مالزی را دریافت نموده بود. آکادمی مجازی ایرانیان در حال حاضر در ۶ کشور اسلامی دارای دفتر رسمی بوده و در آموزش مجازی فعال است.

01

به همین مناسبت “یک دانشگاه جیبی MBA” و یک تخفیف “۳٫۰۰۰٫۰۰۰ ریالی” برای دوره آنلاین MBA به شما همراهان همیشگی آکادمی تقدیم می گردد.

.

دوره آنلاین MBA

.

.

.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *