بزرگترین توافق کشور برای آموزش عالی آنلاین مدیریت استراتژیک

armstratejik
شامگاه پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۲۰:۰۰، سالن VIP مرکز تحقیقات استراتژی توسعه. پس از ماهها مذاکره تخصصی، سرانجام توافق نهائی برای برگزاری تخصصی ترین دوره های حرفه ای کشور، مرتبط با مدیریت استراتژیک به امضا رسید.
در این تفاهم نامه که به امضای مدیران مرکز آموزش مجازی ایرانیان (آکادمی eLearnEver) و مرکز تحقیقات استراتژیک توسعه رسید، طرفین تمام امکانات علمی، پژوهشی و فناورانه خود را برای اجرای مجموعه ای ازبرنامه های آموزش عالی مدیریت استراتژیک به کار خواهند گرفت. به عنوان نمونه:
دانشجویان و فارغ التحصیلان MBA با گرایش مدیریت استراتژیک تحت شرایطی می توانند یکی از معتبرترین گواهینامه های تخصصی مدیریت استراتژیک را از مرکز تحقیقات استراتژیک توسعه دریافت نمایند.
– همچنین دو مرکز برای اجرای دوره دکتری پژوهش محور مدیریت استراتژیک با مجوز وزارت علوم و انتشارات مشترک در حوزه مدیریت استراتژیک توافق کردند.
مرکز تحقیقات استراتژیک به عنوان یکی از برجسته ترین نهادهای پژوهشی تحت نظارت وزارت علوم برای سالهای پی در پی رتبه نخست را در بخش تحصصی خود در تحقیقات علوم انسانی از وزارت علوم کسب نموده است و در ردیف سه مرکز اول تحقیقات استراتژیک کشور قرار دارد. همکاری با مرکز الگوی اسلامی-ایرانی پیشرفت و دانشگاه عالی دفاع ملی و بسیاری از عالی ترین نهادها و سازمانهای کشور در کنار یکی از بزرگترین مرکز اسناد و کتابخانه پژوهشی، آینده فوق العاده ای را برای این تفاهم نامه به تصویر می کشد.
همکاری انحصاری میان دو مجموعه، یکی از بزرگترین فرصتهای آموزشی و پژوهشی مدیریت استراتژیک را در سطح ملی و بین المللی فراهم خواهد آورد. اطلاع رسانی کاملتر درباره این همکاری به زودی انجام خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *