آموزش آنلاین سخنوری‌ و فن بیان حرفه ای با آکادمی ‌مجازی ایرانیان

سخنرانیچند بار از شما برای سخنرانی در یک جمع دعوت شده و شما مثل گچ سفید شده اید. زبانتان خشکیده و صدا در گلویتان قفل شده. چند بار فرصتهای عالی را به دلیل ناتوانی در یک ارائه مناسب در محل کار و تحصیل از دست داده اید؟ و چهره های متعجب شنوندگانتان مثل پتک بر سر شما خراب شده است.
توان اجرای یک سخنرانی عالی، هنری است که می توانید به دست بیاورید. باور کنید هیچ لذتی بالاتر از شکوه یک ارائه کامل نیست. یک مصاحبه شغلی عالی، یک دفاع جانانه پایان نامه دانشگاهی، یک سخنرانی درخشان کاری، یک نطق بی نظیر سیاسی، یک تدریس بی نظیر درسی و یک گفتگوی گرم خانوادگی، می تواند شما را تبدیل به ستاره محل کار، اجتماع و خانواده کند.
آکادمی مجازی ایرانیان با تجربه ۱۱ سال آموزش هنر سخنوری و سخنرانی، دوره مجازی “اصول سخنرانی حرفه ای” را با شرایط ویژه و یک بسته تکمیلی خاص برگزار می کند.

پیشنهاد ویژه: در صورت ثبت نام تا پایان روز پنج شنبه ۲۵ خرداد ۹۶، در دوره مجازی “اصول سخنرانی حرفه ای”، شما علاوه بر دوره اصلی، یک دوره مجازی “آموزش پاورپوینت” به عنوان هدیه دریافت می کنید. این بسته کامل با یک قیمت بسیار مناسب در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
مشاهده اطلاعات و ثبت نام در دوره مجازی “اصول سخنرانی حرفه ای”

آکادمی مجازی ایرانیان تنها به همین نام و فقط در همین آدرس اینترنتی است و اسامی مشابه نظیر بنیاد و … ارتباطی با آن ندارند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *