Business Sharks بندرعباس

دوره Business Sharks متشکل از ۴ جلسه آنلاین و ۳ جلسه کارگاهی است.
اهمیت این دوره در این است که با توجه به رشد تکنولوژی و ایجاد تغییرات اساسی در کسب و کار باید به فکر این باشیم که هم راستا با این تغییرات حرکت کنیم و نقش تکنولوژی را در کسب درآمدمان افزایش دهیم.
در بخش دوره آنلاین با یک فناوری جدید، به سادگی، صدای استاد و متون آموزشی را دریافت می کنید و همچنین می توانید در پایان کلاس فیلم ضبط شده کلاس را هم دریافت کنید.
در بخش حضوری هم فقط مباحث عملی و کارگاهی برگزار می شود تا دوستان شرکت کننده در دوره فرصت تمرین و اجرایی کردن مباحث زیر نظر استاد را تمرین کنند.
چرا آنلاین:‌
۴ جلسه از این دوره بصورت آنلاین برگزار می شود که به این دلیل است، با توجه به کمبود وقت و پر مشغله بودن مدیران و صاحبین کسب و کارها این شرایط را ایجاد کردیم که بتوانند به راحتی آموزش های لازم را ببینند و در زمان شان هم مدیریت کرده باشند.
دوره آنلاین این امکان را برای شما ایجاد می کند که در هر مکانی به راحتی در کلاس حضور پیدا کنید.
سرفصل های دوره‌:‌
  • بازاریابی نسل سوم
  • کارآفرینی اینترنتی
  • ایده یابی بر مبنای تکنولوژی
  • تفکر استراتژیک در عصر تکنولوژی
  • خلق محصول ناب
رزومه اساتید:
محمد آکوچکیان:
کارآفرین برگزیده ملی، مدیر موفق ملی در عرصه جهان اسلام و دارنده نشان عالی مدیر سال است. وی دانش آموخته مدیریت استراتژیک و نویسنده کتاب “خلق محصول ناب” می باشد. محمد آکوچکیان به عنوان مدیر پروژه های بین المللی آموزش مجازی، در سال ۲۰۱۰ برنده جایزه جهانی mYprize مالزی برای پیاده سازی آموزش مجازی روی نسل چهارم تلفن همراه از YTL مالزی شد.
رسول تقوائی:
استاد دانشگاه UTAR مالزی و عضو هیات علمی EBS سوئد می باشد. تخصص وی بازاریابی نسل سوم و مدیریت بازار می باشد. وی مدرس برجسته برنامه های Business SHarks در کشورهای مختلف بوده است. کتاب جدید وی در حوزه بازاریابی و مدیریت بازار به زودی منتشر خواهد شد.
دکتر علی خادم الرضا:
نویسنده کتاب “آنان که می دانند …” و عضو هیات علمی آکادمی مجازی ایرانیان است. ایشان متخصص ایجاد کسب و کار اینترنتی از صفر تا صد است. به عنوان مدیر شرکت “کیمیا فکر بزرگ” او تلاش زیادی در توسعه کسب و کارهای اینترنتی فوق العاده دارد. کتاب جدید وی در حوزه “ایجاد کسب و کار اینترنتی از صفر تا صد” به زودی منتشر خواهد شد.
علیرضا جعفری:
نویسنده کتاب فرمول پی(طراحی و راه اندازی کسب و کار به روش خودتان) و مدیر وب سایت کسب وکار شما و دانش آموخته MBA در گرایش استراتژی  است.  همچنین مشاور کسب وکار در زمینه کارآفرینی و راه اندازی شغل است. برنامه ریزی و فعالیت مستمر برای ایجاد کارآفرینان و  فعالان اقتصادی ارزش آفرین جزئی از محتواهای آموزشی ایشان است.

شروع

8:00 ب.ظ

جمعه، 24 شهریور 1396

پایان

5:00 ب.ظ

سه شنبه، 28 شهریور 1396

آدرس

بندرعباس

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Open chat
سلام، اجازه میدید بهتون کمک کنم؟