تصور کنید که بیشتر از 850 دوره متنوع مهارتی، دروس مدرسه، کلاسهای آنلاین، وبینار و رصد آنلاین از سطح مبتدی تا تخصصی یک جا بر روی اپلیکیشن در اختیار شما باشند. و همه این ها فقط با یک اشتراک ماهیانه "رایگان" به صورت نامحدود در دسترستان باشند. این استاد اپ است. در استاد اپ شما می توانید از دوره ها و رویدادهای رایگان یا اشتراکی اپ استفاده کنید. سپس در صورت تمایل با یک اشتراک "رایگان" به صورت نامحدود به تمام محتوای آموزشی و سرویسهای متنوع استاد اپ دسترسی پیدا کنید.

46750000
شهریه واقعی دوره ها
850
دوره مجازی

استاد اپ چه چیزهایی آموزش می دهد؟

استاد اپ با کمک اساتید برجسته و کارآزموده و محتوای با کیفیت، دوره ها و محتواهایی را به صورت دسته بندی شده برای تمام اعضای خانواده، در مدرسه و کنکور، مدیریت و کسب و کار، فناوری اطلاعات، نجوم، هنر و صنایع دستی، زبان خارجی، روانشناسی و خانواده و کودک، آشپزی، کتاب صوتی، ورزش و ...  را به شما ارائه می کند. هر روز بر تعداد این دوره ها افزوده می شود.

آموزش مجازی مبتدی تا پیشرفته با گواهینامه رسمی

بیش از 850 دوره آموزشی مجازی با کیفیت به صورت ویدیو و صوت با تدریس اساتید برجسته در هر رشته در استاد اپ ارائه می شوند. این دوره های مهارتی از سطوح مبتدی تا پیشرفته می باشند و برای برخی از آنها گواهینامه های رسمی آموزشی نیز در نظر گرفته شده است.

کتاب صوتی و پادکست

با همکاری ناشران، مترجمان و گویندگان برجسته کشور، مجموعه ای از کتابهای صوتی و پادکستهای آموزشی در استاد اپ عرضه شده می شود. شما می توانید این پادکستها را در هر زمان بشنوید و از زمانهای خود بیشترین استفاده را برای ارتقاء دانشتان ببرید.

پرسش هایی که احتمالا دارید

به صورت رایگان آن را از لینک زیر دانلود و نصب کنید. پس از شروع به سمت فعال سازی راهنمایی می شوید. سپس به همه امکانات و دوره های استاد اپ دسترسی دارید.
بله. هیچ هزینه ی اضافه ای برای استفاده از دوره ها دریافت نمی شود. حق دارید تعجب کنید! این یک رویداد باورنکردنی است. اما چندین مجموعه بزرگ مخابراتی، فنی و آموزشی ملی و بین المللی دست به دست هم داده اند تا آموزش های کاربردی را با هزینه ماهیانه بسیار پایین به دست فراگیران برسانند. مطمئن باشید ما برنامه های مالی و تجاری را با دقت برنامه ریزی کرده ایم. شما فقط به فکر آموزش باشید. در شرایط خاص اقتصادی کشور، ما و خانواده هایمان شدیدا نیازمند آموزش های کاربردی برای بهبود وضعیتمان هستیم.
دوره ها با کمک محتوای ویدیویی و صوتی با کیفیت که توسط اساتید کارآزموده طراحی شده اند برگزار می شوند.
خیر. شما همان دوره هایی را در استاد اپ دریافت می کنید که پیش از این با قیمت ده ها و صدها هزار تومان دریافت می نمودید.
بله. در دوره های منتخب دکمه ای برای درخواست گواهینامه در نظر گرفته شده است.
insta

در جریان آخرین اطلاعات استاد اپ باشید