eLearnEver به سوپر کوریدور فناوری اطلاعات دولت مالزی پیوست

01
سوپر کوریدور فناوری اطلاعات مالزی (MSC) نسخه آسیائی دره سیلیکون در آمریکا است. MSC عنوان برنامه دولت مالزی برای شناسائی و حمایت از شرکتهای در کلاس جهانی (world-class) مالزی می باشد که باعث رشد فناوری مربوط به کسب و کار خود شده اند. این برنامه که با حمایت کامل دولت مالزی اجرا می گردد، شرکتهای انتخاب شده را در مناطق ویژه Cybercities مستقر نموده و از آنها برای حفظ و ارتقاء سرعت توسعه فناوری در جهت توسعه اقتصاد دانش محور حفاظت می کند. این حفاظتها شامل امنیت فیزیکی و صنعتی، همکاری حقوقی، قابلیت همکاری نامحدود با مراکز علمی و دانشگاهی، پشتیبانی مالی، افزایش دسترسی به آخرین فناوریهائی که حتی ممکن است وارد بازار نشده باشند، اینترنت فوق سریع ارزان بدون قطع با فیبر نوری، برق پایدار بدون قطع، فضای فیزیکی world-class و … می باشد.
در سال ۲۰۱۱ موسسه World Wide Science مالزی در فهرست اولیه پذیرش MSC قرار گرفت. پس از طی یک فرایند یکساله، سرانجام در آگوست ۲۰۱۲ این موسسه همراه با زیر مجموعه های خود از جمله پروژه eLearnEver ایران بصورت رسمی در موضوع eLearning Soloutions به عضویت MSC درآمد و در گروه شرکتهای world-class تایید شده دولت مالزی برای برنامه Malaysia 2020 قرار گرفت. در نامه تاییدیه نهائی MSC دلیل این انتخاب، توسعه فناوریهای آموزش آنلاین، بیشترین میزان کاربر رسمی در این حوزه کاری در خارج از کشور، مشارکت در پروژه های بین المللی، رضایت مناسب کاربران بین المللی از خدمات و … اعلام شده است. این انتخاب فرصت بی نظیری را برای توسعه و بهبود برنامه های WWS مالزی و ارائه متفاوت ترین خدمات به کاربران ایجاد می کند. اما یک نکته …
پشتیبانی تمام دانشجویان و کاربران WWS و eLearnEver و تلاش و پشتکار همکاران ما دلیل اصلی کسب این فرصت برای این مجموعه بین المللی بوده است. لذا مراتب سپاس و قدردانی خود را از لطف کاربران و همکاران ارجمند اعلام می نمائیم. امیدواریم این موفقیت، آغازی بر پیروزیهای بزرگتر آینده باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *