کافه MBA اول ایران شد

در نخستین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی با طعم مهارت، محمد آکوچکیان در بخش نرم افزارهای موبایل به عنوان اثر برتر برگزیده شد.

mba-cafe-akoochekian
جشنواره ملی تولید محتوای الکترونیکی با طعم مهارت، با هدف شناسایی نخبگان و متخصصان حوزه های مهارت آموزی الکترونیکی و توسعه و ترویج آن برای آحاد جامعه و به ویژه جوانان که به همت شورای راهبردی و دفتر توسعه فناوریهای نوین آموزشی سازمان برگزار شد، آکادمی مجازی ایرانیان در محور نرم افزارهای موبایل به عنوان اثر برتر برگزیده شد.

mba-cafe-akoochekian3
در آیین اختتامیه و تجلیل از برگزیدگان نخستین جشنواره ملی محتوای الکترونیکی با طعم مهارت که با حضور دکتر سازگارنژاد معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و ریاست سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، رحمتی قائم مقام ریاست سازمان، عبدالعالی مشاور ریاست سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، جمعی از مسئولین سازمان و مدیران کل استانی، برگزیدگان، داوران و اعضاء کمیته اجرایی و علمی در محل سالن شهید قندی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار گردید، محمد آکوچکیان از آکادمی مجازی ایرانیان در محور نرم افزارهای موبایل با موضوع کافه MBA جزء ۲۱ آثار منتخب در جشنواره معرفی شد.

mba-cafe-akoochekian2
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان این موفقیت را که در مسیر پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی است به منتخبین و خانواده آنان تبریک می گوید.

به همین مناسبت یک تخفیف فوق العاده ۳۰ درصد برای کلیه محصولات و دوره های کوتاه مدت، فقط تا پایان هفته ارائه شده.

کافیست پس از انتخاب دوره های مورد نظر، کد “kafe” را در محل کوپن تخفیف وارد و اعمال کنید.

.

دانلود و نصب کافه MBA

.

.

.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *