هشدار مهم به کاربران

آکادمی آموزش ایرانیان,محمد ادب آوازه
به اطلاع کاربران محترم آکادمی مجازی ایرانیان می رسانیم که متاسفانه تعدادی از مراکز با سوء استفاده از نام و اعتبار آکادمی مجازی ایرانیان اقدام به ارائه خدمات فاقد کیفیت یا غیر معتبر به مراجعان نموده اند.
این مراکز با نامهای مشابه آکادمی مجازی ایرانیان نظیر بنیاد آموزش مجازی ایرانیان یا “مرکز آموزش مجازی ایرنیان” یا آکادمی آموزش ایرانیان فعالیت می نمایند. متاسفانه این مراکز با استفاده از عدم اطلاع کاربران و اعتبار این آکادمی با دریافت هزینه های زیاد اقدام به ارائه محتوای بی ارزش آموزشی و صدور مدارک بی اعتبار به کاربران می نمایند. اقدامات قانونی در مراجع ذی صلاح در این خصوص در جریان است و به زودی با صاحبان این موسسات برخورد قانونی صورت خواهد گرفت. همچنین وزارت علوم و سازمان فنی و حرفه ای، اطلاعیه ها و هشدارهای قانونی را در خصوص این مراکز صادر نموده اند.
برخی از این مراکر نظیر آکادمی آموزش ایرانیان به آدرس سایت ac98.ir به مدیریت محمد ادب آوازه حتی با دستکاری اطلاعات نقشه گوگل، اقدام به جایگزینی اطلاعات تماس خود در آدرس واقعی آکادمی نموده اند.
دستکاری اطلاعات آکادمی در نقشه گوگل
.
متاسفانه در غیاب قوانین قدرتمند مالکیت در کشور، بازار چنین فعالیتهایی در کشور داغ است و کاهش اعتماد کاربران به آموزش مجازی را به همراه دارد.
توجه داشته باشید تنها سایت آکادمی مجازی ایرانیان به آدرس www.elearnever.com به مدیریت آقای محمد آکوچکیان می باشد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *