عکاسی نجوم

خرداد ۴, ۱۳۹۵
این دوره های آموزش الکترونیک به صورت آنلاین برگزار می گردد و کاربران دوره های آموزش مجازی در هر زمان از شبانه روز از طریق اینترنت امکان دسترسی به محتواهای آموزش الکترونیک را خواهند داشت.

 

شوکا داعیه
شرکت در دوره عکاسی نجومی
درباره شوکا داعیه: اهل کاشان، فوق دیپلم جهانگردی و مدرس عکاسی در هنرستان. جستجوی روش های نوین آموزشی باعث شد تا شوکا داعیه متوجه علاقه خود به ستاره شناسی شود و بتواند از طریق دوره های عکاسی نجومی به اطلاعاتی بسیار مفید همزمان در عکاسی و نجوم دست پیدا کند. موفقیت وی باعث شد تا دانشجویان خود را به فراگیری مباحث عکاسی نجومی تشویق کند. داستان شوکا داعیه را از زبان خودش بشنوید …
مدرس دوره : نازنین علی بیک
(زیر نظر رصد خانه کوثر۱ _مرکز پژوهشی هدایتگران اندیشه )
از این دوره چه می آموزیم این دوره منحصر به فرد به شما کمک می کند تا زیبائیهای آسمان را ثبت کنید. مدرس دوره که خود از باتجربگان عکاسی نجومی است مباحث خود را با دوربین های آنالوگ آغاز می کند و هر چه به این نوع از دوربینها ارتباط پیدا می کند را بررسی می نماید. سپس مسائل مهم فیزیکی لازم درباره عدسی ها را مورد بحث قرار می دهد. اکنون زمان مطالعه ساختار فنی و اپتیکی داخل دوربینهاست. پس از آموزش نحوه استفاده از دوربینهای آنالوگ به دوربینهای دیجیتال می رسیم. درباره CCD ها و قطعات جانبی آنها صحبت می کنیم. مدرس چنان عمیق به آموزش این موارد می پردازد که دانشجو در پایان هر مبحث به صورت عملی آماده استفاده از آن باشد. اما اکنون دیگر زمان این است که بیاموزیم چگونه از اجرام آسمان تصویر برداری کنیم. پس عکاسی از ماه، خورشید، ستارگان، صور فلکی، عکاسی از پدیده ها ، عکاسی از شهاب ها ، عکاسی از ماهواره ها ، عکاسی از دنباله دارها ، عکاسی تصادفی و عکاسی پانوراما را با تکنیکهای مختلف می آموزیم.

مدت دوره و نحوه ارزیابی :

– مدت استفاده از دوره ۲ ماه می باشد.
– دوره شامل یک پروژه بوده که شما در پایان دوره ملزم به ارسال آن می باشید.
– گواهی نامه معتبر دوره از مرکز آموزش مجازی ایرانیان صادر شده و از طریق پست برای شما ارسال خواهد شد. (نمونه مدرک)

 

برای ثبت نام در این دوره پس از مطالعه مطالب ذیل روی گزینه ثبت نام کلیک کنید:
– هزینه ثبت نام در این دوره ۳۰۰۰۰ تومان می باشد.
– اطلاعات خود را صحیح و کامل وارد نمائید. همکاران ما در مدت ۲۴ ساعت با شما تماس خواهند گرفت و شما را برای ادامه مراحل ثبت نام راهنمائی خواهند نمود.
– پس از ثبت نام نهائی، یک ایمیل برای شما ارسال خواهد شد. این ایمیل شامل راهنمای استفاده از سامانه، نام کاربری و کلمه عبور شما خواهد بود.