MBA فشرده در کسب و کار اینترنتی

مرداد ۲۷, ۱۳۹۵

.

زمان راه اندازی یک کسب و کار عالی فرا رسیده است.

۳۰ درصد تخفیف. ثبت نام کنید و دامنه و هاست اولین کسب و کار اینترنتی خود را از ما هدیه بگیرید

.

.

به عنوان یک مدیر در سازمان یا جوینده کار، هر روز در جستجوی یک شانس جدی برای خودمان یا سازمانمان هستیم. در این وضعیت مایوس کننده فضای کسب و کار کشور، می دانیم که اگر معجزه ای نکنیم، حتما نابود می شویم. یک راه حل اساسی، ورود به بازارهای جدید و دسترسی به مشتریان جدید است.
بر اساس آمار بانک مرکزی و وزارت صنعت، یک گردش مالی ۵۰ هزار میلیارد تومانی، همین حالا در کسب وکارهای اینترنتی وجود دارد و شما احتمالا از آن بی خبرید. مشاغلی که ظاهرا فقط یک وب سایت فروش کالا و خدمات هستند ولی میلیون ها تومان درآمد دارند. شاید شما هم قصد اقدام داشته اید اما هزینه اش برایتان خیلی زیاد بوده است.
چه یک فرد جویای کار باشید و چه شرکتی که می خواهد وارد تجارت الکترونیک شود، آکادمی مجازی ایرانیان به عنوان کار آفرین برگزیده ملی و برنده نشان مدیر موفق ملی ۹۵، “دوره مجازی MBA فشرده در کسب و کار اینترنتی” را با ویدئوی کامل تدریس استاد پیشنهاد می نماید.
خود یا کارکنانتان به این دوره بپیوندید تا فصل جدیدی را در کسب و کارتان، با کمترین هزینه و زمان رقم بزنید.

.

این دوره MBA فشرده چه می کند؟

هدف این دوره آموزش مجازی، کمک به شما یا سازمان شما برای راه اندازی و توسعه یک کسب و کار اینترنتی متناسب با شرایط اقتصادی و نیازهای کشور است.
با این بسته شما یاد می گیرید که روش درست ایجاد یک کسب و کار در فضای اینترنتی چیست.
چگونه می شود از این فضا پول درآورد و از رقبا جلو افتاد.
این دوره آموزشی به شما وعده درآمدهای عجیب و غریب ماهیانه نمی دهد. بلکه به شما می آموزد چگونه برای هر مقدار درآمدی که می خواهید برنامه ریزی کنید.
بر خلاف برخی از دوره های آموزشی مشابه که شما را فقط تبدیل به کارمندان منزوی برای تولید محتوا می کنند، این بسته به شما یاد می دهد چگونه به آرزوی خود برای ایجاد یک کسب و کار واقعی (نه انفرادی) برسید.

.

چه چیز می آموزید؟

محتوای این بسته به این صورت تدوین شده است که در مرحله اول کمک می کند شما به عنوان یک کارآفرین اینترنتی فعالیت خود را با ایجاد وبسایت حرفه ای شروع کرده و در بازار رقابتی رشد کنید.
به این منظور آموزشهای متعدد و کاربردی برای راه اندازی وب سایت با وردپرس، معیارهای انتخاب دامنه و هاست مناسب، معرفی بخشها و کارکردهای اصلی سایت، نکات اصلی برای راه اندازی و موفقیت فروشگاه اینترنتی، انواع محصولات و روشهای فروش آنها، ایجاد صفحه محصول حرفه ای در فروشگاه اینترنتی، زیبایی سایت، اتصال انواع درگاههای پرداخت ، انواع سیستم های ارسال محصولات، ارسال خودکار پیامک از فروشگاه شما برای مشتری با انواع متنها برای حالت های مختلف، راه اندازی پشتیبانی آنلاین برای سایت و بسیاری موارد ریز و درشت کاربردی دیگر آورده شده است.
بعد از راه اندازی سایت مناسب، انواع روشهای کاربردی و البته رایگان و یا بسیار ارزان قیمت برای بهینه سازی سایت و ارتقا جایگاه آن در نتایج جستجو و بازاریابی اینترنتی ارائه شده است. مواردی همچون تکنیکهای اساسی استفاده از شبکه های اجتماعی، بهینه سازی حرفه ای سایت فروشگاه اینترنتی شما، انواع روشهای ایجاد ترافیک رایگان و پولی برای سایت، انواع تبلیغات، انواع روشهای بازاریابی اینترنتی، بازاریابی ایمیلی، معرفی سایت به دایرکتوریها و موتورهای جستجو و بسیاری ترفند های دیگر. در این میان انواع سایتهای مفیدی که میتوانید از آنها برای بهبود سایت خود به رایگان کمک بگیرید نیز معرفی شده اند.
اما کار به اینجا ختم نمی شود. دید ما از کارآفرینی اینترنتی این نیست که شما صرفاً به عنوان یک نفر فقط یک سایت و فروشگاه اینترنتی داشته باشید. بلکه تبدیل شدن به یک کسب و کار اینترنتی موفق و مدیریت آن در مرحله بعدی قرار دارد. به این منظور آموزشهای مرحله دوم شامل نکاتی بنیادی در رابطه با اصول کسب و کار موفق، استراتژی های کسب و کار، استراتژی های بازاریابی، برندینگ، روشهای رقابت در بازار، خلق سیستم یکپارچه و هماهنگ کسب و کار و … که برای تمامی کسانی که می خواهند کسب و کار خود را راه اندازی نمایند مفید و الزامی هست.

.

.

محتوای دریافتی
بیشتر از ۱۷ ساعت ویدئوهای فوق العاده آموزشی با کیفیت از دکتر علی خادم الرضا
فایل متنی دوره شامل محتوای درسی کامل به صورت eBook جذاب چند رسانه ای و PDF
فایل صوتی تدریس توسط استاد دوره برای استفاده بر روی موبایل و داخل خودرو
ویدئوهای کمک آموزشی
پادکستهای کمک آموزشی
مشاهده گزیده ویدئوی آموزشی بسته
کسب و کار اینترنتی, آموزش, مجازی, فروشگاه اینترنتی, کارآفرینی اینترنتیکسب و کار اینترنتی, آموزش, مجازی, فروشگاه اینترنتی, کارآفرینی اینترنتیکسب و کار اینترنتی, آموزش, مجازی, فروشگاه اینترنتی, کارآفرینی اینترنتیکسب و کار اینترنتی, آموزش, مجازی, فروشگاه اینترنتی, کارآفرینی اینترنتی
جلسه اول – بخش دوم (۳۰:۴۸)
محیط کسب و کار
جلسه اول بخش سوم (۴۵:۱۴)
مبانی کارآفرینی
جلسه دوم – بخش اول (۳۶:۳۵)
کسب و کار
جلسه دوم – بخش دوم (۰۱:۰۹:۰۴)
استراتژی کسب و کار
کسب و کار اینترنتی, آموزش, مجازی, فروشگاه اینترنتی, کارآفرینی اینترنتیکسب و کار اینترنتی, آموزش, مجازی, فروشگاه اینترنتی, کارآفرینی اینترنتیکسب و کار اینترنتی, آموزش, مجازی, فروشگاه اینترنتی, کارآفرینی اینترنتی
جلسه سوم – بخش اول (۵۱:۳۳)
بازاریابی
جلسه سوم – بخش دوم (۰۱:۳۵:۰۶)
آمیخته بازاریابی
جلسه چهارم – بخش اول (۰۱:۰۵:۱۸)
مسری
امکانات دوره
برگزاری کارگاههای آنلاین منظم برای افزایش کارائی عملی دوره کسب و کار اینترنتی
forum
دسترسی سریع به کلیه محتواها شامل ویدئوها و متون
عضویت در کلوپ کارآفرینان اینترنتی و دریافت مشاوره برای راه اندازی کسب وکار، شرکت در تالار گفتگو و استفاده از کتابخانه مجازی
forum
امکان استفاده بر روی موبایل، تبلت و رایانه

..

مدرس بسته آموزش مجازی MBA فشرده در کسب و کار اینترنتی چه کسی است؟

این دوره به مدرسی نیاز دارد که تجربه ایجاد و اداره کسب و کار واقعی را داشته باشد. مدرس دوره، دکتر علی خادم الرضا است. مدرس کارآفرینی دوره MBA در EBS سوئد، دانش آموخته DBA در مدیریت استراتژیک و کارشناس ارشد مهندسی برنامه ریزی شهری منطقه ای از دانشگاه تهران. مدیر عامل شرکت کیمیا فکر بزرگ و بنیان گذار چندین کسب و کار دیگر، که تالیف چندین کتاب در حوزه های مدیریت کسب و کار و شهرسازی را در کارنامه خود دارد. علی خادم الرضا به عنوان مدرس و مشاور سازمانها در حوزه های مدیریت استراتژیک و بازاریابی، از دانش بالائی در حوزه اجرای پروژه های کسب و کار اینترنتی برخوردار است.

.

.

گواهینامه ها و مدارک پس از پایان آموزش و ارسال پروژه
اعطای گواهینامه آکادمی مجازی ایرانیان (نمونه مدرک)
هزینه بر روی دوره محاسبه شده است
اعطای گواهینامه مرکز eLearnEver سوئد (نمونه مدرک)
هزینه بر روی دوره محاسبه شده است
.
– آنچه از این دوره MBA فشرده به دست می آورید: بسته DVD حاوی
– بیش از ۱۷ ساعت فیلم های اختصاصی تدریس MBA فشرده در کار آفرینی اینترنتی
– eBook های چند رسانه ای و محتوای PDF دروس
– پادکستهای ایجاد کسب و کار جدید
– صدور و ارسال گواهینامه ها

.

هزینه ثبت نام در این دوره مجازی MBA فشرده کارآفرینی اینترنتی با ۳۰% تخفیف:  ۶۵۳۰۰۰ تومان ۴۵۳٫۰۰۰ تومان + دامنه هدیه + هاست هدیه اولین کسب و کار اینترنتی خودتان
.
لطفا در قسمت پائین صفحه نظر یا سوال خود را درباره دوره برای ما بگذارید

.

پاسخ به پرسشهای کاربران درباره این دوره:

.

پرسش اول: شما در این دوره به ما یاد می دهید که چگونه بر روی اینترنت بفروشیم. اما آیا یاد می گیریم که چه چیزی باید برای فروش عرضه کنیم. چگونه بفهمیم چه محصولی برای عرضه روی اینترنت مناسب است؟
پاسخ را بشنوید:

.
پرسش دوم: آیا این دوره تمام نیازهای راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی را آموزش می دهد؟
پاسخ را بشنوید:

.

پرسش سوم : در صورت نیاز به مشاوره چه کنیم؟ نحوه رفع اشکال در این دوره مجازی چگونه است؟
پاسخ را بشنوید:

.

پرسش چهارم: برای دریافت گواهینامه دوره چه باید کرد؟
پاسخ را بشنوید:

.

.