خلق محصول ناب با مدیریت نوآوری در تولید محصول

خرداد ۱, ۱۳۹۵
مدیریت نوآوری

 

دوره مدیریت نوآوری در خلق محصول ناب چگونه در این دروان رکود اقتصادی به ما کمک می کند؟

هدف این دوره مدرن مجازی، کمک به شما برای بی نظیر شدن در تولید محصولات متفاوت، نوآورانه و رقابتی برای مشتریان مختلف است. برای اینکه یاد بگیرید کاری کنید که از ذهن رقبایتان خیلی دور باشد و کپی برداری را برای آنها سخت و گران کند.

این دوره درباره چه چیز با شما صحبت می کند؟

این دوره، درباره تغییر ساختار فکری رهبران برای ایجاد حرکت فوق العاده، جهت گیری جدید استراتژیک، تغییر نگرش به محیط کسب و کار، ایجاد ساختار مدرن بازاریابی، تبدیل ایده به محصول، طراحی مدل کسب و کار و جدی ترین مسائل دنیای امروز با شما گفتگو می کند.

.

اهداف و بخش ارزشمندی از دوره را از زبان مدرس در این ویدئو بشنوید
برای دانلود رایگان این ویدئو اینجا را کلیک کنید
 .

دوره مدیریت نوآوری در خلق محصول را به چه افرادی پیشنهاد می کنیم؟

  • رهبران عالی سازمانها
  • مدیران بازاریابی
  • طراحان محصول
  • مدیران استراتژی سازمانها
  • کارآفرینان
  • فعالان استارتاپ
  • ایده پردازان

مدرس دوره چه کسی است؟

مدرس دوره، محمد آکوچکیان، نویسنده کتاب خلق محصول ناب، کارآفرین برگزیده ملی جمهوری اسلامی ایران (۱۳۸۸)، مدیر موفق ملی در عرصه جهان اسلام (۱۳۹۵) و مدیر بخش خاورمیانه کنسرسیوم eLearnEver سوئد و WWS مالزی است . وی دانش آموخته مدیریت استراتژیک در مرکز تحقیقات استراتژیک توسعه می باشد. سال ۲۰۱۲ محمد آکوچکیان برنده جایزه جهانی mYprize مالزی برای پیاده سازی آموزش مجازی روی نسل چهارم تلفن همراه از YTL مالزی شد و در ۲۰۱۳ گروه eLOG را در پایگاه WISE قطر راه اندازی کرد . محمد آکوچکیان کسی است که با پشتیبانی کنسرسیوم eLearnEver سوئد و WWS مالزی برای اولین بار آموزش مجازی را در سال ۲۰۱۱ وارد کشور افغانستان و در ۲۰۱۴ وارد اقلیم کردستان عراق نمود و منشا تحولات بزرگ آموزشی در این کشورها شد. اکنون تمرکز وی بر گسترش دانش در کشورهای در حال توسعه است. (رزومه کامل مدرس)
.
محتوای دریافتی
ویدئوهای فوق العاده آموزشی دوره از استاد دوره
فایل متنی دوره
sms یادآوری
ایمیل محتوای دوره (به صورت هفتگی)
 امکانات دوره
امکان دانلود کلیه محتواها
امکان استفاده بر روی موبایل، تبلت و رایانه

.

سرفصل درسی این دوره چیست؟

فصل اول – مفاهیم اساسی در خلق یک محصول عالی در کلاس جهانی: شما به درک این مفاهیم احتیاج دارید تا بتوانید دروازه ذهن خودتان را برای خلق محصولات متفاوت باز کنید. یاد میگیرید که چگونه یک محصول می تواند مزیت رقابتی ایچاد کند. چه چیزهائی واقعا شما را از رقبا متمایز می کند. یک محصول با قدرت فروش جهانی چه خصوصیاتی دارد.
فصل دوم – گذار از پارادایمها، چرخش استراتژیک و فرایند تغییر موفق: قبل از خلق محصول جدید باید آماده دل کندن از موقعیت فعلی باشید. این کار سخت است. اما این تغییرات باید درست انجام شود. در این جلسه مراحل چرخش به سمت موفقیتهای جدید را یاد می گیرید.
فصل سوم – اهداف و استراتژیها: منابع موجود در سازمان شما خیلی محدودند. فرصتها هم خیلی زودگذرند. در این جلسه یاد می گیرید که چگونه منابع محدود سازمانتان را به نحوی بر روی فرصتها سرمایه گذاری کنید که باعث ایجاد مزیتهای رقابتی برای سازمان بشود.
فصل چهارم – بررسی سطوح بازخورد و مراحل نوآوری برای خلق محصول: خلق یک محصول جدید از کجا آغار می شود؟ برای تبدیل ایده به محصول از چه مسیری باید رفت؟ تقریبا همه جوابهائی که از مدیران سازمانها شنیده ایم غلط بوده است! مسیر درست را در این جلسه یاد می گیرید. 
فصل پنجم – خیال پردازی و طراحی مفهومی: تقریبا هیچ محصولی در ایران این مرحله را طی نمی کند! در نتیجه محصولاتی ساخته می شود که خیلی با مشتری فاصله دارد و هزینه زیادی را برای بازسازی روی دست سازمان می گذارد.
فصل ششم – محدودیت منابع، شرایط ابهام آلود بازار و دنیای پس از محصول ما: سرعت تغییرات و محدودیت منابع ممکن است ما را زودتر از اینکه محصولمان عرضه شود، زمین گیر کند. چه باید کرد؟ ما محصول نمی فروشیم! بلکه تصویری از آینده را می فروشیم! در این جلسه بر روی این دو موضوع تمرکز خواهیم کرد. 
فصل هفتم – کشف و پاسخ به نیاز مشتریان: مردم چرا می خرند؟ آیا عاشق ما هستند؟ تقریبا همه سازمانها در کشور ما اشتباه می کنند!!! شاه کلید تصمیم مشتری برای خرید از ما در جائیست که اصلا اهمیتی به آن نمی دهیم.
فصل هشتم – کسب و کارهای عالی بر اساس مسئولیت اجتماعی و بازاریابی نسل سوم: از تویوتا تا فراری، از گوگل تا فیسبوک، تا دنت و ایرانسل، وارد نسل جدیدی از مفهوم کسب و کار شده اند. سرعت رشد فروش این شرکتها باور کردنی نیست. رمز نسل جدید فقط تبلیغ بیشتر نیست!
فصل نهم – تبدیل تفکر استراتژیک به برنامه استراتژیک برای خلق محصول: اکنون تیم شما در سازمان از شما انتظار یک برنامه عملی برای خلق محصولی عالی دارد. آیا آمادگی آن را دارید؟
فصل دهم – طراحی مدل کسب و کار: برای اینکه یک نمای کلی از وضعیت کسب و کار محصول جدید داشته باشید. باید یک مدل فوق العاده بسازید. در این جلسه ساختن این مدل را یاد می گیرید.

.

فرایند آموزشی دوره چگونه است؟

دریافت منظم محتوای آموزشی آفلاین که سر فصلهای آن در جدول فوق آمده است. این درس عضو پروژه eLOG است. یعنی شما می توانید محتوای درسی را به صورت آفلاین بر روی تبلت، موبایل یا رایانه خودتان دریافت کنید.
 .

مدت دوره و نحوه ارزیابی :

– مدت اعتبار دوره ۱۰ هفته می باشد.
– برای دریافت گواهینامه های دوره شما باید پروژه پایان دوره را انجام و ارسال نمایید.

.

گواهینامه ها و مدارک دوره

اعطای گواهینامه آکادمی مجازی ایرانیان (نمونه مدرک)
هزینه بر روی دوره محاسبه شده است
اعطای گواهینامه مرکز eLearnEver سوئد (نمونه مدرک)
هزینه بر روی دوره محاسبه شده است
هزینه ثبت نام در این دوره ۲۵۳۰۰۰ تومان برای ایران بابت محتوای آموزشی، گواهی نامه های پایان دوره و یک کتاب “خلق محصول ناب” می باشد.
 

.

همچنین پیشنهاد می کنیم کتاب “خلق محصول ناب” از همین مدرس را ببینید. (مشاهده اطلاعات کتاب)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *