کارگاه عملی آنلاین خلق محصول ناب یا مدیریت نوآوری برای تولید محصول متمایز

مهر ۲۸, ۱۳۹۵
01

.

ظرفیت پذیرش هر کارگاه آنلاین فقط ۵ نفر

کارگاه شماره ۷: نیمه دوم بهمن ۹۵

.

– یکی از موفق ترین دوره های کارگاهی آکادمی مجازی ایرانیان
– بالاترین نتایج کاربردی و کیفیت آموزشی
– حاصل مدیریت پروژه ها، تحقیق و تدریس مدرس بین المللی آن در کشورهای در حال توسعه
– برگزاری به صورت کارگاه غیر حضوری – آنلاین

.

این دوره کارگاهی چگونه در این دوران رکود اقتصادی به ما کمک می کند؟

یکی از مشکلات اصلی تولید کنندگان، ناتوانی در تولید یک محصول متفاوت و رقابتی است که بتواند مردم نگران رکود اقتصادی را راضی به خرید نماید و توانائی صادرات داشته باشد. هدف این کارگاه آنلاین عملی، کمک به شما برای تولید محصولات متفاوت، نوآورانه و رقابتی برای مشتریان مختلف است. برای اینکه یاد بگیرید کاری کنید که از ذهن رقبایتان خیلی دور باشد و کپی برداری را برای آنها سخت و گران کند. این دوره عملی فشرده، درباره تغییر ساختار فکری رهبران برای ایجاد حرکت فوق العاده، جهت گیری جدید استراتژیک، تغییر نگرش به محیط کسب و کار، ایجاد ساختار مدرن بازاریابی، تبدیل ایده به محصول، طراحی مدل کسب و کار و جدی ترین مسائل دنیای امروز با شما گفتگو می کند.

.

اهداف و بخش ارزشمندی از دوره کارگاهی را از زبان مدرس در این ویدئو بشنوید
برای دانلود رایگان این ویدئو اینجا را کلیک کنید
.

این کارگاه چگونه برگزار می شود؟

 • شما در دوره کارگاهی ثبت نام می کنید.
 • مدرس دوره به صورت مستقیم با شما مصاحبه می کند تا شناخت بیشتری از شما پیدا کند و آن را در دوره به کار گیرد.
 • برای آمادگی بیشتر، پیش از شروع کارگاه، تعدادی محتوای کمک آموزشی آنلاین در اختیار شما قرار می گیرد.
 • کارگاه در مدت ۵ روز (سه عصر پنجشنبه و ۲ صبح جمعه متوالی) به صورت جلسه آنلاین ۶ نفره (مدرس دوره و ۵ شرکت کننده) برگزار می شود.
 • هر روز شامل دو جلسه آنلاین، و هر جلسه آنلاین حدود ۹۰ دقیقه خواهد بود. شما با موبایل، تبلت و رایانه می توانید در این دوره شرکت کنید.
 • هر جلسه آنلاین به صورت خلاقانه شامل ارائه مطلب، بحث و تبادل نظر، پروژه عملی و چالش شرکت کنندگان خواهد بود.
 • در آغاز و پایان هر جلسه آنلاین، برنامه و محتوای آموزشی لازم در اختیار شما قرار می گیرد.
 • در فاصله جلسات، شما در برنامه eLOG حضور خواهید داشت.
 • پس از هر جلسه کارگاه، ویدئوی ضبط شده آن به شما تحویل داده خواهد شد.
 • چند روز پس از پایان کارگاه، شما با پروژه نهائی در “جلسه سرنوشت” شرکت می کنید.
 • نتیجه این دوره، یک محصول واقعی خواهد بود که شما طراحی نموده اید.

.

این دوره را به چه افرادی پیشنهاد می کنیم؟

 • مدیران کارخانه ها و صنایع تولیدی
 • مدیران تولید
 • کارآفرینان
 • فعالان استارتاپ
 • ایده پردازان

 .

مدرس دوره چه کسی است؟

مدرس دوره، محمد آکوچکیان، نویسنده کتاب خلق محصول ناب، کارآفرین برگزیده ملی جمهوری اسلامی ایران (۱۳۸۸)، مدیر موفق ملی در عرصه جهان اسلام (۱۳۹۵)، دارنده نشان عالی مدیر سال (۱۳۹۵) و مدیر بخش خاورمیانه کنسرسیوم eLearnEver سوئد و WWS مالزی است . وی دانش آموخته مدیریت استراتژیک در مرکز تحقیقات استراتژیک توسعه می باشد. سال ۲۰۱۲ محمد آکوچکیان برنده جایزه جهانی mYprize مالزی برای پیاده سازی آموزش مجازی روی نسل چهارم تلفن همراه از YTL مالزی شد و در ۲۰۱۶ خدمات ارزش افزوده mLearning را برای کشور عراق راه اندازی کرد . محمد آکوچکیان کسی است که با پشتیبانی کنسرسیوم eLearnEver سوئد و WWS مالزی برای اولین بار آموزش مجازی را در سال ۲۰۱۱ وارد کشور افغانستان و در ۲۰۱۴ وارد اقلیم کردستان عراق نمود و منشا تحولات بزرگ آموزشی در این کشورها شد. اکنون تمرکز وی بر گسترش دانش در کشورهای در حال توسعه است. (رزومه کامل مدرس)
.
سرفصل آموزشی کارگاه آنلاین
فصل اول – مفاهیم اساسی در خلق یک محصول عالی در کلاس جهانی: شما به درک این مفاهیم احتیاج دارید تا بتوانید دروازه ذهن خودتان را برای خلق محصولات متفاوت باز کنید. یاد میگیرید که چگونه یک محصول می تواند مزیت رقابتی ایچاد کند. چه چیزهائی واقعا شما را از رقبا متمایز می کند. یک محصول با قدرت فروش جهانی چه خصوصیاتی دارد.
فصل دوم – گذار از پارادایمها، چرخش استراتژیک و فرایند تغییر موفق: قبل از خلق محصول جدید باید آماده دل کندن از موقعیت فعلی باشید. این کار سخت است. اما این تغییرات باید درست انجام شود. در این جلسه مراحل چرخش به سمت موفقیتهای جدید را یاد می گیرید. روی افزایش توانائی روی گرداندن از استراتتژیهای فعلی کار می کنیم.
فصل سوم – اهداف و استراتژیها: منابع موجود در سازمان شما خیلی محدودند. فرصتها هم خیلی زودگذرند. در این جلسه یاد می گیرید که چگونه منابع محدود سازمانتان را به نحوی بر روی فرصتها سرمایه گذاری کنید که باعث ایجاد مزیتهای رقابتی برای سازمان بشود. درباره نحوه طراحی استراتژیهای اثربخش در سازمان بحث خواهیم کرد. یاد می گیریم چگونه زودتر از رقبایمان بتوانیم فرصت را شکار کنیم.
فصل چهارم – بررسی سطوح بازخورد و مراحل نوآوری برای خلق محصول: خلق یک محصول جدید از کجا آغار می شود؟ برای تبدیل ایده به محصول از چه مسیری باید رفت؟ تقریبا همه جوابهائی که از مدیران سازمانها شنیده ایم غلط بوده است! مسیر درست را در این جلسه یاد می گیرید. 
فصل پنجم – خیال پردازی و طراحی مفهومی: تقریبا هیچ محصولی در ایران این مرحله را طی نمی کند! در نتیجه محصولاتی ساخته می شود که خیلی با مشتری فاصله دارد و هزینه زیادی را برای بازسازی روی دست سازمان می گذارد. در این جلسه درباره نحوه خلق طراحی های مفهومی از محصولات صحیت می کنیم.
فصل ششم – محدودیت منابع، شرایط ابهام آلود بازار و دنیای پس از محصول ما: سرعت تغییرات و محدودیت منابع ممکن است ما را زودتر از اینکه محصولمان عرضه شود، زمین گیر کند. چه باید کرد؟ ما محصول نمی فروشیم! بلکه تصویری از آینده را می فروشیم! در این جلسه بر روی این دو موضوع تمرکز خواهیم کرد. 
فصل هفتم – کشف و پاسخ به نیاز مشتریان: مردم چرا می خرند؟ آیا عاشق ما هستند؟ تقریبا همه سازمانها در کشور ما اشتباه می کنند!!! شاه کلید تصمیم مشتری برای خرید از ما در جائیست که اصلا اهمیتی به آن نمی دهیم. در این قسمت جلسه به روشهائی برای پیدا کردن نیازهای مردم صحبت می کنیم.
فصل هشتم – کسب و کارهای عالی بر اساس مسئولیت اجتماعی و بازاریابی نسل سوم: از تویوتا تا فراری، از گوگل تا فیسبوک، تا دنت و ایرانسل، وارد نسل جدیدی از مفهوم کسب و کار شده اند. سرعت رشد فروش این شرکتها باور کردنی نیست. رمز نسل جدید، فقط تبلیغ بیشتر نیست! راز جدیدی در کسب و کار وجود دارد که در این جلسه از آن پرده بر می داریم.
فصل نهم – تبدیل تفکر استراتژیک به برنامه استراتژیک برای خلق محصول: اکنون تیم شما در سازمان از شما انتظار یک برنامه عملی برای خلق محصولی عالی دارد. آیا آمادگی آن را دارید؟ این فرایند را با هم می آموزیم و به کار می گیریم.
فصل دهم – طراحی مدل کسب و کار: برای اینکه یک نمای کلی از وضعیت کسب و کار محصول جدید داشته باشید. باید یک مدل فوق العاده بسازید. در این جلسه ساختن این مدل را یاد می گیرید. اکنون محصول شما آماده ساخته شدن است.

.

.

گواهینامه ها و مدارک دوره
اعطای گواهینامه آکادمی مجازی ایرانیان (نمونه مدرک)
هزینه بر روی دوره محاسبه شده است
اعطای گواهینامه مرکز eLearnEver سوئد (نمونه مدرک)
هزینه بر روی دوره محاسبه شده است
هزینه شرکت در این دوره کارگاهی (آموزش، محتوای کمک آموزشی، گواهینامه و فیلم ضبط شده کارگاه و یک نسخه از کتاب خلق محصول ناب) ۵۵۰٫۰۰۰ تومان می باشد.
 .

.

همچنین پیشنهاد می کنیم کتاب خلق محصول ناب از همین مدرس را ببینید (مشاهده اطلاعات کتاب)

.

 

مدرس دوره در رسانه ها:

در کارگاههای قبلی در کشورهای ایران، مالزی، امارات، افغانستان و عراق چه گذشت:

ws01ws03ws02
 ws04 ws05 ws06
 ws07 ws08 ws09
 ws10 ws11 ws12

 

9 thoughts on “کارگاه عملی آنلاین خلق محصول ناب یا مدیریت نوآوری برای تولید محصول متمایز

 • با سلام
  من الان دارم گرایش مدیریت نوآوری برای خلق محصول در کلاس جهانی رو در آکادمی مجازی ایرانیان می گذرانم. واقعا محشره مخصوصا با تدریس و راهنمایی های استاد آکوچکیان. فکر می کنم هر کارآفرین و مدیری که ایده ای دارد و می خواهد آن را به طور واقعی به محصول تبدیل کند، شرکت در این کارگاه کمک شایانی به وی خواهد کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *