اصول سخنرانی

خرداد ۱, ۱۳۹۵
01

.

سخنرانی یک استعداد ذاتی است و فقط افراد خاصی آن را خوب انجام می دهند!!

این یک اشتباه بزرگ است. سخنرانی خوب یک هنر عالی است و هر کسی با آموزش و تجربه می تواند در آن به اوج برسد. در روزگاری که کسب و کارها به پیچ و خم سخت رسیده اند. دانشجویان برای دفاع از پایان نامه خود دچار استرس می شوند. مذاکرات ما با دیگران مشکل پیدا می کند. ما به یادگیری بهترین روشهای سخنرانی در جمع، در جلسه، در هر جا نیازمندیم.
دوره آموزش مجازی “اصول سخنرانی” از دروس دوره آنلاین MBA انتخاب شده. کاربران دوره های آموزش مجازی در هر زمان از شبانه روز بر روی موبایل، تبلت یا رایانه خود امکان دسترسی به محتواهای آموزش را خواهند داشت. شما در این دوره طبق یک برنامه ریزی آموزشی از طریق SMS و eMail به صورت گام به گام پشتیبانی می شوید. این دوره با نظارت و همکاری مرکز eLearnEver سوئد برگزار می گردد. مدرس دوره از اساتید بین المللی این موسسه و از متخصصان ایرانی می باشد که در دوره آنلاین MBA برای دانشجویان فارسی زبان در کشورهای مختلف تدریس می نماید.
محتوای دریافتی
فایل متنی دوره
فایل صوتی تدریس توسط استاد دوره
فیلم نمونه های سخنرانی
sms یادآوری ، نکته ، سوال
ایمیل محتوای دوره (به صورت هفتگی)
ایمیل نکات دوره (به صورت هفتگی)
امکانات ویژه دوره
امکان دانلود کلیه محتواها
امکان استفاده بر روی موبایل، تبلت و رایانه
مدرس دوره : محمد آکوچکیان (درباره مدرس)
این دوره چه سودی برای شما دارد در این دوره تلاش می شود تا شما به بالاترین سطح توانمندی در ارائه قوی ترین سخنرانیها دست یافته، معجزاتی باورنکردنی را در کار و زندگی خود مشاهده نمائید. این تلاش با کسب مهارتهای اساسی در سخنرانی آغاز می شود. همینطور به شما آموخته می شود که چگونه اعتماد به نفس خود را در زمان سخنرانی افزایش دهید. راههائی برای ارائه یک سحنرانی موثر و همینطور جلب توجه شنوندگان گامهای اساسی بعدی خواهند بود. این دوره به شما آموزش خواهد داد که چگونه به سخنرانی خود جان ببخشید. اما در مرحله بعد مدرس دوره انواع سخنرانیها و راههای اجرای موفق آنها را به شما آموزش خواهد داد. تا بتوانید از سخنرانیهای فی البداهه گرفته تا دریافت جوائز و سخنرانیهای طولانی، شنوندگان خود را در جا میخکوب سخنان خود کنید.
??
درباره این دوره چه می گویند؟
غلامرضا توفیقی: باسلام وتشکراززحمات شما بسیار (عالیست باسپاس )
شیرین:  khili khob va jazab bod
علی اصغر:  اتفاقا خیلی دوست داشتم این دوره را بگذرانم باتشکر از متولیان این امر
ابراهیمی: باسلام ضمن تشکر از به عهده گرفتن رسالت نشر دانش در این برهوت بی فرهنگی و در کمال پوزش به اطلاع می رساند در بخش ثبت نام، کلمه خانوادگی به اشتباه خوانوادگی تایپ شده که در شان آن مجموعه علمی نیست. متشکرم
سید جمال الدین: عالی بود ولی باید به فکر ناشنواها هم باشید!!؟؟

در این دوره من چگونه آموزش می بینم؟

۱- محتوای آموزشی آفلاین که سر فصلهای آن در جدول فوق آمده است. شما می توانید محتوای درسی را به صورت آفلاین بر روی تبلت، موبایل یا رایانه خودتان دریافت کنید.
۲ – در طول مدت دوره، ما شما را از طریق SMS و eMail تا زمان آزمون پشتیبانی می کنیم. به همین دلیل طبق یک برنامه ریزی آموزشی خلاصه نکات هر جلسه برایتان ارسال می شود .

مدت دوره و نحوه ارزیابی :

– مدت اعتبار دوره ۴ هفته می باشد .
– برای دریافت گواهینامه دوره شما باید پروژه پایان دوره را انجام و ارسال نمایید.

 

گواهینامه ها و مدارک دوره
اعطای گواهینامه آکادمی مجازی ایرانیان (نمونه مدرک)
هزینه بر روی دوره محاسبه شده است
برای ثبت نام در این دوره پس از مطالعه مطالب ذیل روی گزینه ثبت نام کلیک کنید:
هزینه ثبت نام در این دوره ۶۹۰۰۰ تومان برای ایران و ۶۹ دلار برای فارسی زبانان در سایر کشورها می باشد.
اطلاعات خود را کامل وارد نمایید. همکاران ما در مدت ۲۴ ساعت با شما تماس خواهند گرفت و شما را برای ادامه مراحل ثبت نام راهنمائی خواهند نمود.

 

One thought on “اصول سخنرانی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *