ICDL- بانک اطلاعاتی Access 2013

تیر ۱۳, ۱۳۹۵
 icdl مجازی
دوره آموزش مجازی بانک اطلاعاتی Microsoft Access از دروس دوره مجازی ICDL انتخاب شده. کاربران دوره های آموزش مجازی در هر زمان از شبانه روز به صورت آفلاین بر روی موبایل، تبلت یا رایانه خود امکان دسترسی به محتواهای آموزش الکترونیکی را خواهند داشت.
امروزه همه امور ما به نحوی وابسته به فناوری اطلاعات و ارتباطات است، لازمه استخدام در بسیاری از سازمانها و شرکتهای دولتی و خصوصی آشنایی اولیه با مهارتهای هفت گانه (International Computer Driving Licence) یا ICDL می باشد. همچنین در دست داشتن مدرک این دوره به معنی صلاحیت فرد در استفاده از کامپیوترهای شخصی است. محتوای این دوره بر اساس سرفصلهای بنیاد جهانی ICDL می باشد.

 

محتوای دریافتی
ویدیوی عالی تدریس توسط استاد دوره
.
نمونه ویدئوی تدریس استاد دوره
مدرس دوره : مهندس رحیم کریمی
آشنایی با اکسس ، کار با جداول ، کار با فیلدها، پرس و جو در اکسس ، کاربرد فرم ها در اکسس ، اکسس و گزارش گیری ، روابط در اکسل/اصلاح روابط بین جداول / تعریف قواعد تائید اعتبار در جداول / نمایش مقدار پیش فرض / نمایش تاریخ پیش فرض / نمایش سفارش های بین دو تاریخ خاص / فیلدهای ایندکس / تغییر فیلدهای گزارش

فرایند آموزشی :

شما در این دوره از موارد زیر استفاده می نمایید:
۱- محتوای چند رسانه ای آموزشی، به صورت آنلاین و آفلاین در اختیار شما قرار می گیرد. این درس عضو پروژه eLOG است. یعنی شما می توانید محتوای درسی را به صورت آفلاین بر روی تبلت، موبایل یا رایانه خودتان دریافت کنید.
۲ – در طول مدت دوره، ما شما را از طریق eMail تا زمان آزمون پشتیبانی می کنیم.

 

مدت دوره و نحوه ارزیابی :

– مدت اعتبار دوره ۲ هفته می باشد.
– برای دریافت گواهینامه دوره، شما باید به صورت آنلاین در آزمون پایانی شرکت کنید.
گواهینامه ها و مدارک دوره
اعطای گواهینامه دیجیتال آکادمی مجازی ایرانیان (نمونه مدرک)
هزینه بر روی دوره محاسبه شده است
اعطای گواهینامه چاپی و ارسال پستی آکادمی مجازی ایرانیان (نمونه مدرک)
۲۰٫۰۰۰ تومان به هزینه دوره افزوده می شود
برای ثبت نام در این دوره پس از مطالعه مطالب ذیل روی گزینه ثبت نام کلیک کنید:
هزینه ثبت نام در این دوره ۴۹.۰۰۰ تومان برای ایران و ۲۵ دلار برای فارسی زبانان در سایر کشورها می باشد.
– اطلاعات خود را کامل وارد نمایید و حتما پس از ثبت فرم ثبت نام هزینه دوره را به صورت اینترنتی پرداخت نمایید. همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت و شما را برای ادامه مراحل ثبت نام راهنمایی خواهند نمود.