.

دوره مجازی غیر حضوری MBA فشرده در یک ماه (ورژن 1398)

50 درصد تخفیف ماه مبارک رمضان

.

.

– در چهار گرایش: مدیریت اجرائی، مدیریت پروژه، مدیریت نوآوری، کارآفرینی اینترنتی
– مزایای استثنائی این دوره: محتوای درسی جدید و کاربردی + فناوری جدید نمایش محتوای چند رسانه ای + کتابهای اختصاصی دوره + قابل استفاده بر روی موبایل و رایانه + امکان انتقال دوره به MBA یک ساله

.

.

MBA یک ماهه چیست؟
دوره های حرفه ای مدیریت عالی کسب و کار یا MBA به دلیل گستردگی دانش مربوطه در طول یک سال برگزار می شوند. اما ممکن است که بسیاری از مدیران، کارآفرینان و فعالان کسب و کار، این مقدار فرصت را در اختیار نداشته باشند. در عین حال این دانش کاربردی، خصوصا در این شرایط خاص اقتصادی بسیار لازم است. آکادمی مجازی ایرانیان با همکاری مرکز EBS سوئد و سازمان آموزش فنی و حرفه ای، یک دوره ویژه فشرده MBA به صورت مجازی طراحی نموده اند. دوره مجازی فشرده MBA، در مدت یک ماه، بهترین و کاربردی ترین بخشهای دوره یک ساله را بصورت فیلم آموزشی، متن و صوت اساتید، در یک برنامه ریزی دقیق ارائه می دهد. 

– آیا فکر نمی کنید اگر دانش بیشتری در برخی موارد کسب و کار داشتید، کارتان سریعتر و درست تر پیش می رفت؟

– وقت کافی برای حضور در کلاسهای طولانی را ندارید؟

– آموزشهای موجود با روشهای تکراری و خسته کننده، شما را از یادگیری منصرف کرده اند؟

دوره مجازی فشرده “MBA در یک ماه” توسط آکادمی مجازی ایرانیان و مرکز EBS سوئد با چکیده ای کاربردی از دوره پیشرفته “مدیریت عالی کسب و کار-MBA” طراحی شده است. این دوره به مدیران پرمشغله و کارآفرینان کمک می کند تا خیلی سریع راه حل برخی از مسایل اساسی کسب و کارشان را کشف کنند و دروازه ورود به موفقیتهای بیشتر را باز کنند. این دوره هر بار به روز می شود و سالهاست با استقبال گسترده علاقه مندان همراه است.

– از فروردین 93 صدها نفر از نخبگان کسب وکار و استارتاپها، این دوره را برای ورود به دنیای کسب و کار انتخاب کرده اند!!

این دوره در کمتر از یک ماه، در یک فضای پرانرژی، سریع ترین و کارآمدترین مسیرها را با ارائه چکیده بهترین آموزشهای دوره آنلاین MBA به شما نشان می دهد.

.

دوره MBA فشرده مجازی چه منفعتی برای من دارد؟

– برگزار کنندگان معتبر ملی و بین المللی: دوره مجازی MBA یک ماهه با همکاری و نظارت دفتر EBS سوئد و آکادمی مجازی ایرانیان، در ایران برگزار می شود.

– مدارک معتبر: به شما گواهینامه های بین المللی حرفه ای از مرکز eLearnEver سوئد و سازمان فنی و حرفه ای اعطا خواهد شد.

محتوای کامل آموزشی: با یک فناوری جدید، به سادگی، متون آموزشی، ویدیوهای اختصاصی تدریس کلاس و پروژه های دروس را دریافت می کنید. (دانلود نمونه محتوای آموزشی دوره)

– سرفصل های جدید: مطالب دوره “MBA در یک ماه” یکی از بهترین مدل های آموزشی روز جهان بر اساس استانداردها و روش های تدریس eLearnEver Business School سوئد می باشد.

– هر زمان هر مکان: امکان استفاده از امکانات دوره در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته در هر جائی که باشید. حتی بدون اینترنت.

– اساتید با تجربه: از تدریس اساتید بین المللی ایرانی دوره یک ساله MBA، دارای تجربه کاری مرتبط و مهارتهای تخصصی در آموزش بهره مند می شوید. دکتر مسعود رضایی، دکتر علی خادم الرضا، استاد رسول تقوایی، استاد نفیسه وکیلی، مهندس حمید رضا مصلحی و محمد آکوچکیان مدرسان بخشهای مختلف این دوره می باشند.

– ورود به دوره های حرفه ای تر با تسهیلات مالی عالی: امکان ادامه تحصیل در دوره حرفه ای یک ساله MBA با تسهیلات عالی مالی و بورسیه.

– ارتباط با اساتید: شما به صورت آنلاین با اساتید اصلی این دوره برای رفع مشکلات خود در ارتباط خواهید بود.

.

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

– مدیران فوق العاده مشغول

– کارآفرینان و علاقه مندان به راه اندازی یک کسب و کار جدید

– استارتاپ ها (گرایش مدیریت نوآوری)

 

می خواهم از تمام امکانات دوره استفاده کنم

.

چه درسهائی در دوره “MBA فشرده در یک ماه” فراخواهم گرفت؟

شما در هر گرایش محتوای چند رسانه ای (فیلم، صدا، تصویر و متن) را در دروس زیر دریافت می کنید:

MBA یک ماهه در مدیریت اجرائی
چنانچه مدیر عامل یا مدیر اجرائی یک سازمان هستید، این گرایش برای شما مناسب است. در این گرایش شما ابتدا با رهبری و مدیریت برای ایجاد تغییرات کسب و کار آشنا می شوید. همچنین نحوه عبور از مقاومت ها، مدیریت استراتژیک، چرخش از مسیرهای غلط و … را می آموزید. سپس به سراغ بازاریابی تخصصی نسل سوم می روید و با فرایند ارائه و فروش محصولاتتان با کمک راه های عملی آشنا می شوید. بخشهای اصلی از مفهوم عمیق تفکر استراتژیک و برنامه ریزی استراتژیک را به عنوان بالهای مدیریت استراتژیک یاد می گیرید و نهایتا بهترین نحوه تعامل سازنده با کارکنان سازمان را در بخش مدیریت منابع انسانی فرا خواهید گرفت.
MBA یک ماهه در کارآفرینی اینترنتی
چنانچه قصد راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی را دارید، این گرایش برای شما مناسب است. در این گرایش شما تمام آموزشهای لازم برای ایجاد یک کسب و کار بر روی اینترنت را دریافت خواهید نمود. از مفاهیم کارآفرینی اینترنتی و استراتژی کسب و کار تا راه اندازی وب سایت و فروشگاه اینترنتی از 0 تا 100. همچنین انواع ابزارهای لازم برای کسب و کار اینترنتی، روشهای بازاریابی در فضای اینترنت و ارتقاء در SEO به صورت کامل آموزش داده می شود. در پایان این گرایش تضمین می کنیم که شما می توانید کسب و کار اینترنتی خودتان را راه اندازی کنید.   
MBA یک ماهه در مدیریت پروژه
اگر مدیر پروژه هستید یا برای آزمون PMP آماده می شوید، این گرایش برای شما فوق العاده خواهد بود، شما در این گرایش علاوه بر دوره کامل مدیریت پروژه بر اساس PMBOK نسخه 6، آموزشهای لازم برای رهبری موفق سازمان و مدیریت استراتژیهای کسب و کار را نیز دریافت خواهید نمود. همچنین نمونه سوالات و راهنمایی های لازم برای موفقیت در آزمون PMP نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت. استاد اصلی این دوره به صورت آنلاین برای رفع اشکالات با شما در ارتباط خواهد بود.
MBA یک ماهه در مدیریت نوآوری و خلق محصول
این گرایش به استارتاپها، مدیران تولید و طراحان محصول و مدیران تحقیق و توسعه پیشنهاد می شود. رهبری نوآوری برای خلق یک محصول عالی در کلاس جهانی، رهبری سازمان برای پیش بردن تغییر، بازاریابی تخصصی و مدیریت استراتژی بخشهای مختلف این دوره را تشکیل می دهند. این دوره که در بزرگترین شرکتهای تولیدی کشور از خودروسازی تا فناوری اطلاعات برگزار شده است، برپا کردن مدل متفاوتی از خلق محصولات عالی با کلاس جهانی را در دستور کار خود قرار داده است. اگر قصد دارید در رقابت با سایر تولید کنندگان کالا و خدمات، چیزی بسازید که خودش به فروش خودش کمک کند و کپی برداری از آن برای دیگران سخت باشد حتما در این گرایش ثبت نام کنید.

چگونه در این دوره گواهینامه معتبر دریافت می کنم؟

برای دریافت گواهینامه دوره، پس از انجام پروژه ها، آنها را برای ما ارسال کنید تا توسط اساتید دوره مورد بررسی قرار گیرند. در صورت کسب امتیاز لازم از اساتید، شما سه گواهینامه رسمی بین المللی قابل استعلام برای 100 ساعت آموزش مجازی از EBS سوئد ، سازمان فنی و حرفه ای و آکادمی مجازی ایرانیان دریافت می کنید.

.

گواهینامه ها و مدارک دوره (MBA in 1-Month)

اعطای گواهینامه از سازمان فنی و حرفه ای (نمونه مدرک)
هزینه بر روی دوره محاسبه شده است
اعطای گواهینامه قابل استعلام بین المللی EBS سوئد (نمونه مدرک) با امکان تایید دولت سوئد و وزارت خارجه ایران
هزینه بر روی دوره محاسبه شده است
اعطای گواهینامه آکادمی مجازی ایرانیان (نمونه مدرک)
هزینه بر روی دوره محاسبه شده است
.

سرمایه گذاری شما در طول اعیاد شعبانیه برای ثبت نام در یک گرایش 653.000 تومان 326.500 تومان می باشد. 

هر گرایش اضافه 50 درصد تخفیف خواهد داشت.

.

این سرمایه گذاری شامل:

– محتوای کامل مجازی آموزشی دوره شامل برنامه درسی، ویدئوی آموزشی دروس قابل استفاده بر روی رایانه و تلفن همراه

– کتاب آموزشی اختصاصی نوشته شده توسط مدرسین دوره

– مدارک بین المللی دوره

.

می خواهم از تمام امکانات دوره استفاده کنم

.

.

.

.

کاربران درباره دوره “MBA در یک ماه” چه می گویند:

  74 نظر

 1. Avatar
  ساعد نادری
  مهر 22, 1396
  پاسخ

  fبا سلام
  شرکتی با چند سایت جهت فروش عمده پوشاک هستیم
  چه دوره ای مناسب ما هست؟

 2. Avatar
  علی عظیمیان
  مهر 17, 1396
  پاسخ

  سلام من شرکت ساختمانی دارم چه دورهای رو پیشنهادمیکنید؟لطفا راهنمایی کنید.باتشکر

 3. Avatar
  amir joudaki
  مرداد 11, 1396
  پاسخ

  با سلام ، ببخشید من 15 سالمه آیا میتونم توی این دوره شرکت کنم؟؟؟ خیلی برام مهمه لطفا پاسخ رو برای من ایمیل کنید

  • آکادمی مجازی ایرانیان
   آکادمی مجازی ایرانیان
   مرداد 13, 1396
   پاسخ

   سلام

   پاسخ شما از طریق ایمیل ارسال شد

 4. Avatar
  خسروانی
  مرداد 7, 1396
  پاسخ

  سلام. من مدیر شرکت پیمانکاری اجرای شبکه های اب و فاضلابم . کدوم دوره تون کاربرد بیشتری برا من دارع. احتمالا اجرایی . اما چ کمکی میتونه ب رونق کسب و کار شرکتم داشته باشه؟ مشتاقم بیشتر بدونم ب چ دردم میخوره تا ثبت نام کنم؟

  • آکادمی مجازی ایرانیان
   آکادمی مجازی ایرانیان
   مرداد 8, 1396
   پاسخ

   سلام

   اما ما یه پیشنهاد خیلی متفاوت برای شما داریم. چرا در دوره مدیریت پروژه ما ثبت نام نمی کنید. گمان میکنم با توجه به شغل شما خیلی بیشتر مناسب باشه. اما اگر mini MBA را تمایل دارید. بله اجرائی به دلیل دروس زیر مجموعش بهتره. اما چطور به شما کمک می کنه؟ دروس ذیل این دوره از میان محتوای کاربردی دوره یکساله انتخاب شدن. سعی کردیم دانشی را که خیلی زود بتونه سرنخهای لازم را بع شما بده در اون قرار بدیم. البته این پایان کار نیست. شما باید از سرنخهای داده شده استفاده کنید و خودتون همچنان به آموزش ادامه بدید. میتونید وارد دوره یک ساله بشید یا درس یک بخش خاص را به صورت کامل بگذرونید

 5. Avatar
  علی
  مرداد 7, 1396
  پاسخ

  سلام.من مدیر دفتر املاک هستم.میخوام بدونم دوره ای که بتونه آموزشهای لازم در زمینه رونق کسب و کار و افزایش فروش و راه حلهای اون باشه دارین؟ممنون میشم مفصل توضیح بدین

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.