نمونه محتوای درسی MBA دوره آنلاین MBA

خرداد ۱, ۱۳۹۵
محتوای درسی mba

دانلود رایگان نمونه کلاسهای آنلاین MBA مجازی در eLearnEver

هر جا که باشید فقط با استفاده از اینترنت در ساعات مشخصی به کلاس آنلاین اساتید بین المللی بروید. و از محتوای درسی MBA استفاده کنید. آنها در شهرها و کشورهای مختلفی هستند. در فایلی که دریافت می کنید می بینید که دانشجویان چگونه با اساتید در ارتباط قرار می گیرند. و چگونه از تدریس آنها استفاده می کنند.
برای دانلود رایگان کلیک کنید
محتوای درسی mba

دانلود رایگان نمونه محتوای درسی MBA با قابلیت نصب بر روی دستگاههای اندرویدی

مرکز eLearnEver و آکادمی مجازی ایرانیان جدیدترین فناوریها را در این دوره به کار گرفته اند. همه آنها را به سادگی یک کلیک در اختیار دانشجویان قرار داده اند. شما می توانید محتوای درسی MBA را بر روی ابزارهای اندرویدی خود نصب کنید . هر لحظه که اراده کردید از آنها استفاده کنید. به این ترتیب آموزش همیشه با شماست.
برای دانلود رایگان کلیک کنید
محتوای درسی mba

دانلود رایگان بهترین وبینارهای تخصصی دانشجویان دوره های مجازی MBA

به صورت دائم و برنامه ریزی شده، دانشجویان و اساتید دوره، اقدام به ارائه سمینارهای آنلاین (وبینار) برای سایر دانشجویان و فارغ التحصیلان در کنار محتوای درسی MBA می نمایند.
این وبینارها در موضوعات مختلف و متناسب با رویدادهای روز جامعه و کسب و کار ارائه می شود . به واسطه چالشهائی که رخ می دهد و تجربیاتی که منتقل می شود تاثیر بسیار زیادی در ارتقاء کیفیت یادگیری دانشجویان دارد.
برای  دانلود رایگان کلیک کنید
محتوای درسی mba

دانلود رایگان نمونه ای از بسته های صوتی کمک آموزشی دوره مجازی MBA

شما در طول یک سال حدود ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ ساعت در خودرو با سایر وسیله های نقلیه هستید. یعنی بیش از مجموع ساعات حضورتان در کلاسهای دوره MBA. ما محتوای کمک آموزشی فوق العاده ای را با اجرای منحصر به فرد در قالب بسته های صوتی برای شما آماده می کنیم. بر روی موبایل یا رایانه خود، در داخل خودرو با هر جای دیگری شما با لذت، آموزش را ادامه خواهید داد.
برای دانلود رایگان کلیک کنید
محتوای درسی mba