48 ساعت استفاده رایگان نامحدود پیش از اشتراک نهایی!

استاد اپ یک اپلیکیشن اندرویدی اختصاصی برای آموزش مجازی با کیفیت بالا برای انواع مهارت هاست و موضوع های متنوعی را از سطح مبتدی تا تخصصی پوشش می دهد. در استاد اپ شما می توانید به صورت رایگان اپ را نصب کنید. سپس در صورت تمایل با یک پرداخت اندک روزانه یا ماهیانه به صورت نامحدود به تمام محتوای آموزشی استاد اپ دسترسی پیدا کنید. استاد اپ توسط آکادمی مجازی ایرانیان با همکاری مرکز EBS سوئد برای افزایش دسترسی همه مردم به دانش کاربردی برای ارتقاء کیفیت کار و زندگی طراحی شده است.

300
شهریه روزانه که می پردازید
31750000
شهریه واقعی دوره ها
500
دوره مجازی

استاد اپ چه چیزهایی آموزش می دهد؟

استاد اپ با کمک اساتید برجسته و کارآزموده و محتوای با کیفیت، دوره ها و محتواهایی را به صورت دسته بندی شده برای تمام اعضای خانواده، در مدیریت و کسب و کار، فناوری اطلاعات، نجوم، هنر و صنایع دستی، زبان خارجی، روانشناسی و خانواده و کودک، آشپزی، کتاب صوتی، ورزش و ...  را به شما ارائه می کند. هر روز بر تعداد این دوره ها افزوده می شود.

آموزش مجازی مبتدی تا پیشرفته با گواهینامه رسمی

بیش از 400 دوره آموزشی مجازی با کیفیت به صورت ویدیو و صوت با تدریس اساتید برجسته در هر رشته در استاد اپ ارائه می شوند. این دوره های مهارتی از سطوح مبتدی تا پیشرفته می باشند و برای برخی از آنها گواهینامه های رسمی آموزشی نیز در نظر گرفته شده است.

کتاب صوتی و پادکست

با همکاری ناشران، مترجمان و گویندگان برجسته کشور، مجموعه ای از کتابهای صوتی و پادکستهای آموزشی در استاد اپ عرضه شده می شود. شما می توانید این پادکستها را در هر زمان بشنوید و از زمانهای خود بیشترین استفاده را برای ارتقاء دانشتان ببرید.

پرسش هایی که احتمالا دارید

به صورت رایگان آن را از لینک زیر دانلود و نصب کنید. پس از شروع به سمت فعال سازی راهنمایی می شوید. سپس به همه امکانات و دوره های استاد اپ دسترسی دارید.
بله. هیچ هزینه ی اضافه ای برای استفاده از دوره ها دریافت نمی شود. حق دارید تعجب کنید! این یک رویداد باورنکردنی است. اما چندین مجموعه بزرگ مخابراتی، فنی و آموزشی ملی و بین المللی دست به دست هم داده اند تا آموزش های کاربردی را با هزینه ماهیانه بسیار پایین به دست فراگیران برسانند. مطمئن باشید ما برنامه های مالی و تجاری را با دقت برنامه ریزی کرده ایم. شما فقط به فکر آموزش باشید. در شرایط خاص اقتصادی کشور، ما و خانواده هایمان شدیدا نیازمند آموزش های کاربردی برای بهبود وضعیتمان هستیم.
دوره ها با کمک محتوای ویدیویی و صوتی با کیفیت که توسط اساتید کارآزموده طراحی شده اند برگزار می شوند.
خیر. شما همان دوره هایی را در استاد اپ دریافت می کنید که پیش از این با قیمت ده ها و صدها هزار تومان دریافت می نمودید.
بله. در دوره های منتخب دکمه ای برای درخواست گواهینامه در نظر گرفته شده است.
telegram-logo-AD3D08A014-seeklogo.com

در جریان آخرین اطلاعات استاد اپ باشید