برنامه “آموزش مجازی ایرانیان در iTunes U ” اجازه می دهد تا مرکز آموزش مجازی برای توزیع محتوای آموزشی ارزشمند خود در سطحی بسیار گسترده و به سریعترین شکل ممکن اقدام کند. این می تواند شامل مشاهده سخنرانی های کسب و کار، یادگیری بحثی در مدیریت استراتژی، یا گوش دادن به رادیو MBA باشد.

برای سوالات و یا بازخورد با ما به آدرس info@elearnever.com تماس بگیرید.

درباره iTunes U

iTunes U بخشی از فروشگاه iTunes شرکت اپل است. شامل سخنرانی های رایگان، آموزش زبان، کتابهای شنیدنی، و بیشتر، که شما می توانید در آی پاد یا آی فون خود از آنها لذت ببرید. بیش از 350.000 فایل صوتی و تصویری آموزشی از دانشگاه های برتر، موزه ها و سازمان های رسانه های عمومی از سراسر جهان در iTunes U موجود است. “آموزش مجازی ایرانیان” در iTunes U در سال 1391 راه اندازی شده و دسترسی به طیف وسیعی از محتوای آموزشی با کیفیت بالا شامل برنامه های متنی، صوتی و تصویری و دوره های آموزشی را ممکن می سازد. (بیشتر در مورد iTunes U)

“آموزش مجازی ایرانیان در iTunes U” چیست؟

“آموزش مجازی ایرانیان در iTunes U “، راه مکملی را برای  توزیع سخنرانی های دیجیتال، موسیقی، ویدئوهای آموزشی و انتقال فرصت های علمی و فکری به طور گسترده ای فراهم می کند. کاربران باید نرم افزار رایگان iTunes U شرکت اپل را نصب کنند. اگر iPhone، iPad یا iPod Touch دارید می توانید iTunes U را در Apple Store پیدا کنید.

چگونه می توانم”آموزش مجازی ایرانیان در iTunes U ” را دریافت کنم؟

– اول، لطفا نرم افزار  iTunes U  را به صورت رایگان از فروشگاه اپل در آی فون، آی پد یا آیپاد تاچ خود نصب کنید.
– پس از آن از طریق مرورگر آی فون، آی پد یا آیپاد تاچ خود بر روی گزینه “Start Now” در پائین همین صفحه کلیک کنید. توجه کنید که شما باید از طریق دستگاه iOS  خود بر روی لینک زیر کلیک کنید.

چه موادی بر روی “آموزش مجازی ایرانیان در iTunes U ” قرار خواهد گرفت؟

“آموزش مجازی ایرانیان در iTunes U ” شامل ارائه سخنرانیها، رویدادها، مجموعه های دیجیتالی صوتی و ویدئویی و PDF می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیاست های محتوا و یا کمک به تولید محتوا لطفا با ما تماس بگیرید: info@elearnever.com.

شما باید از طریق دستگاه iOS  خود بر روی لینک زیر کلیک کنید