بزرگترین رویداد آموزش مجازی حرفه ای ایران + پخش زنده آنلاین

بدون شک ساعت ۱۵:۰۰ روز ۱۹ مرداد ۱۳۹۳ به عنوان یکی از روزهای تعیین کننده در آموزشهای حرفه ای ایران ثبت خواهد شد. روزی که سرانجام نظام آموزشهای فنی و حرفه ای کشور به صورت رسمی حکم آغاز فعالیت اولین مرکز آموزش مجازی مدیریت و بازرگانی ایران را صادر کرد. پس از ۶ سال پیگیری و همکاری مشترک سازمان آموزش فنی و حرفه ای و آکادمی مجازی ایرانیان سرانجام در مراسمی رسمی با حضور رئیس و معاونان سازمان آموزش فنی و حرفه ای پروانه رسمی مرکز آموزش مجازی حرفه ای ایرانیان برای دوره های تخصصی MBA به مدیران آکادمی اعطا شد.
این برنامه دو ساعته که در محل دفتر مرکزی آکادمی برگزار و بصورت آنلاین پخش می شد با خوش آمد گوئی مدیران آکادمی و پیام رسمی رئیس سازمان آغاز گردید. رئیس سازمان با تبریک موفقیت آکادمی در راه اندازی اولین مرکز آموزش مجازی کشور ضمن تبیین اهداف بلند در این حوزه برای مجموعه آکادمی اینترنتی ایرانیان آرزوی موفقیت نمود. سپس بازدید از بخشهای مختلف آکادمی آغاز شد. در این بازدید رئیس سازمان و همراهان در جریان جدیدترین فناوریهای و زیرساختهای فناورانه موجود در آکادمی از جمله رایانش ابری، مرکز تولید محتوای دیجیتال، بخش رادیو و تلوزیون اینترنتی، مرکز محرمانه فناوریهای نو و … قرار گرفت.
همچنین گفتگوهای ارزشمندی در خصوص چشم اندازهای آینده و رفع برخی مشکلات صورت گرفت. در پایان عکس یادگاری حسن ختام این برنامه صمیمانه بود.

اخبار تکمیلی در سایت سازمان فنی و حرفه ای

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *