درباره آکادمی مجازی ایرانیان

خرداد ۴, ۱۳۹۵

آکادمی مجازی ایرانیان

آکادمی مجازی ایرانیان، تنها برند بین المللی آموزش مجازی ایران و بخشی از برنامه جهانی گسترش دانش در کشورهای در حال توسعه است. آکادمی با همیشگی نمودن آموزش از طریق انواع ابزارهای الکترونیکی، بهبود شرایط کار و زندگی مردم را هدف قرار داده است. آموزش الکترونیکی محدود به اینترنت نمی شود و گستره وسیعی از ابزارها را در بر می گیرد. همیشگی نمودن آموزش به مفهوم حذف بسیاری از محدودیتهای زمانی و مکانی است. این مدل کسب و کار، آکادمی ایرانیان را از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برنده عنوان “کار آفرین برگزیده ملی” نمود. همچنین در سال ۱۳۹۵ عنوان “مدیر موفق ملی در عرصه جهان اسلام” به آکادمی مجازی ایرانیان تعلق گرفت. اما این داستان چگونه آغاز شد؟

.

.
دانلود کاتالوگ تصویری آکادمی (نسخه PDF)
.
مرکز پژوهشی هدایتگران اندیشه (تاسیس ۱۳۷۶) به عنوان زادگاه آکادمی آموزش مجازی ایرانیان پس از موفقیت در زمینه طراحی، تولید و توسعه پلتفرمهای علم الکترونیکی، در بهار ۱۳۷۷ فعالیت خود را در حوزه آموزش اینترنتی با اجرای موفق دوره های عمومی و تخصصی آغاز نمود. در بهار ۱۳۸۸ یکی از بزرگترین پروژه های آموزش الکترونیکی کشور با مشارکت تعداد زیادی از مراکز بزرگ آموزشی، پژوهشی و انتشاراتی داخل و خارج کشور آغاز گردید و آکادمی مجازی ایرانیان متولد شد. پس از سه سال فعالیت، با حمایت سازمان آموزش فنی و حرفه ای، مرکز آموزش مجازی فنی و حرفه ای ایرانیان در سال ۱۳۹۰ به عنوان اولین مرکز آموزش مجازی فنی و حرفه ای ایران به صورت رسمی مجوز گرفت.

 

آکادمی مجازی ایرانیان

همچنین در سال ۱۳۹۱ نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت، معدن و تجارت دریافت شد تا کاربران با اعتماد کامل نسبت به ثبت نام و پرداخت الکترونیکی خود اقدام نمایند.

مدیران و مسئولین آکادمی مجازی ایرانیان

آکادمی مجازی ایرانیانآکادمی مجازی ایرانیان
مهندس مرضیه پورامرالهی
مدیر آموزش
دکتر محمد رفیعی نیا
مدیر پژوهش
مهندس سمانه نظرپور
سرپرست امور دانشجویان
آکادمی مجازی ایرانیانآکادمی مجازی ایرانیان
مهندس اشکان صادقی
 مدیر رادیو MBA
مهندس مولود اسلم بخش
سرپرست تولید محتوا
ماموریت اصلی آکادمی مجازی ایرانیان، آموزش بر روی انواع ابزارهای دیجیتالی در قالب وب،تلفن همراه، تبلت، پخش کننده های صوتی و … با هدف افزایش دسترسی کاربران به انواع آموزشهای کارآمد و بهبود شرایط زندگی انسانها می باشد.
تیم ایرانیان، راه حلهائی را برای برنامه های ملی و بین المللی آموزش مجازی پیشنهاد می کند:
– سازمانها و شرکتها، می توانند دوره های آموزشی خود را در قالب سامانه آموزش الکترونیکی آکادمی، عرضه نمایند.
– ایرانیان با بررسی نیازهای آموزشی جامعه به صورت مستقل، اقدام برگزاری دوره های مجازی می نماید.

 

برخی همکاران و مشتریان استراتژیک آکادمی مجازی ایرانیان:
مرکز WWS مالزی آکادمی eLearnEver سوئد انستیتو ایزایران – طرح حکمت وزارت دفاع طرح حکمت مرکز تحقیقات استراتژیک توسعه سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور
استارتاپ ویکندماراتون برنامه نویسی دانشگاه صنعتی شریف مرکز تحقیقات بیوسنسور سازمان بنادر و دریانوردی کشور سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سوپر کوریدور فناوری اطلاعات دولت مالزی
در این ویدئوی جذاب و کوتاه عملکرد آکادمی را در سالهای گذشته ببینید

 

دوره هائی که توسط ایرانیان برگزار می شود با همکاری موسسات معتبر آموزشی داخلی و بین المللی، مطابق با استانداردهای جهانی آموزش الکترونیکی، سازماندهی و در قالب محتوای آموزش اینترنتی در اختیار دانشجویان قرار می گیرد. این دوره ها از تاییدیه مراکز معتبر علمی داخلی و خارجی برخوردارند.

 

دستاوردهای بزرگ ملی و بین المللی آکادمی مجازی ایرانیان را ببینید