آکادمی مجازی ایرانیان

آکادمی مجازی ایرانیان، تنها برند بین المللی آموزش مجازی ایران و بخشی از برنامه جهانی گسترش دانش در کشورهای در حال توسعه است. آکادمی با همیشگی نمودن آموزش از طریق انواع ابزارهای الکترونیکی، بهبود شرایط کار و زندگی مردم را هدف قرار داده است. آموزش الکترونیکی، محدود به اینترنت نمی شود و گستره وسیعی از ابزارها را در بر می گیرد. همیشگی نمودن آموزش به مفهوم حذف بسیاری از محدودیتهای زمانی و مکانی است. این مدل کسب و کار، آکادمی ایرانیان را از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برنده عنوان "کار آفرین برگزیده ملی" نمود. همچنین در سال 1395 عنوان "مدیر موفق ملی در عرصه جهان اسلام" و "نشان عالی مدیریت سال" به آکادمی مجازی ایرانیان تعلق گرفت.

 

دانلود کاتالوگ تصویری جامع آکادمی به صورت PDF

 

مرکز پژوهشی هدایتگران اندیشه (تاسیس 1376) به عنوان زادگاه آکادمی آموزش مجازی ایرانیان پس از موفقیت در زمینه طراحی، تولید و توسعه پلتفرمهای علم الکترونیکی، در بهار 1377 فعالیت خود را در حوزه آموزش اینترنتی با اجرای موفق دوره های عمومی و تخصصی آغاز نمود. در بهار 1388 یکی از بزرگترین پروژه های آموزش الکترونیکی کشور با مشارکت تعداد زیادی از مراکز بزرگ آموزشی، پژوهشی و انتشاراتی داخل و خارج کشور آغاز گردید و آکادمی مجازی ایرانیان متولد شد.ماموریت اصلی آکادمی مجازی ایرانیان، آموزش بر روی انواع ابزارهای دیجیتالی در قالب وب،تلفن همراه، تبلت، پخش کننده های صوتی و ... با هدف افزایش دسترسی کاربران به انواع آموزشهای کارآمد و بهبود شرایط زندگی انسانها می باشد. 

مدیران و مسئولین آکادمی مجازی ایرانیان

آکادمی مجازی ایرانیان 
مرضیه پورامرالهی
مدیر اجرایی
دکتر محمد رفیعی نیا
مدیر پژوهش
سمانه نظرپور
مدیر دپارتمان MBA
 
اشکان صادقی
 مدیر رادیو MBA
شادی زمانی
سرپرست تولید محتوای استاد اپ
نرگس غلامی 
سرپرست دیجیتال مارکتینگ

پس از سه سال فعالیت، با حمایت سازمان آموزش فنی و حرفه ای، مرکز آموزش مجازی فنی و حرفه ای ایرانیان در سال 1390 به عنوان اولین مرکز آموزش مجازی فنی و حرفه ای ایران به صورت رسمی مجوز گرفت.

 

آکادمی مجازی ایرانیان

همچنین در سال 1391 نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت، معدن و تجارت دریافت شد تا کاربران با اعتماد کامل نسبت به ثبت نام و پرداخت الکترونیکی خود اقدام نمایند.

سوپر کوریدور فناوری اطلاعات دولت مالزیآکادمی eLearnEver سوئدخودروسازی سایپاوزارت دفاع- طرح حکمتسازمان آموزش فنی و حرفه ای کشورشتابدهنده کسب و کار اکسل
سوپر کوریدور فناوری اطلاعات دولت مالزیآکادمی eLearnEver سوئدخودروسازی سایپاوزارت دفاع- طرح حکمت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشورشتابدهنده کسب و کار اکسل ارتباط سل
 مرکز WWS مالزی مرکز تحقیقات استراتژیک توسعه سازمان بنادر و دریانوردی کشور سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگریانستیتو ایزایران - طرح حکمت
 مرکز WWS مالزیمرکز تحقیقات استراتژیک توسعهسازمان بنادر و دریانوردی کشورسازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگریانستیتو ایزایران طرح حکمت 

آکادمی مجازی ایرانیان فعالیت خود را در دو بخش اصلی متمرکز نموده است:

1) برگزاری دوره یک سال MBA آنلاین (در چهار گرایش)، دوره فشرده دو ماهه mini MBA (در سه گرایش) و مدیریت استراتژیک . (mba چیست ؟)

2) ما با همکاری اوپراتورهای تلفن همراه، یک سرویس ارزش افزوده آموزش مجازی را بر روی بستر تلفن همراه راه اندازی نموده ایم این سرویس "استاد اپ" نام دارد و کاربران با کمترین هزینه ممکن، به بالاترین کیفیتهای آموزشی در زمیه های مختلف دسترسی دارند. (استاد اپ چیست؟)

 

در این ویدئوی کوتاه عملکرد آکادمی را ببینید

 

دوره هائی که توسط ایرانیان برگزار می شود با همکاری موسسات معتبر آموزشی داخلی و بین المللی، مطابق با استانداردهای جهانی آموزش الکترونیکی، سازماندهی و در قالب محتوای آموزش اینترنتی در اختیار دانشجویان قرار می گیرد. این دوره ها از تاییدیه مراکز معتبر علمی داخلی و خارجی برخوردارند.

 

دستاوردهای ملی و بین المللی آکادمی مجازی ایرانیان را ببینید